Jdi na obsah Jdi na menu
 


Učení dovedností

Ve hře se můžete učit různým dovednostem které jsou popsány níže.

Bojové (Válečnické) Dovednosti
U těchto dovedností se učíte zasahovat slabiny nepřítele tzv. kritický ůder a tuto šanco si můžete tréninkem a učením zvětšovat. Takhle se taky dostáváte na vyžši uroveň boje s onou zbraní.

Jednoruční meče
Výhoda je v tom že jsou dost rychle můžete rychle útočit a švihat ale jsou zase slabší než obouruční zbraně. Zezáčátku jsou jednoruční zbraně nejlepší.

Obouruční meče
Jsou težší a pomalejší zato dávají velké zranění větší než jednoruční. Také potřebujete větší sílu než pro jednoruční v pozdějších fázích hry na ně přejděte je to mnohem jepší.

Kuš
Jsou to skvělé střelné zbraně a na dáku s nimi toho zabijete opravdu hodně. Potřebujete však více obratnosti než třeba u lků a jsou taky pomalejší ale jsou silnější než luky

Luk
Luky jsou rychlé a na začátku jsou nejvhodnější jsou ale docela slabé ale na nějakou slabou hvšť budou hravě stačit.

Zlodějské dovednosti

Páčení zámkuů
Tato schopnost vám umožňuje odemykat zamčenné truhly. Čím větší máte obratnost tím měne lámete paklíče.

Plížení
Tato dovednost se hodí pro zloděje protože takto můžete vykrádat domy aniž by vás slyšeli nebo se mužete za někoho vplížit.

Vykrádání kapes
Jediná osoba která vás toto řemeslo může naučit je Cassia šefka místního cechu zlodějů ale musíte být v tom cechu. Patom normálně příjdete za obětí a objeví se vám v menu nová polžka ukrást něco. Čím větší máte obratnost tím menší šance že vás chytí.

Ostatní dovednosti

Alchymie
Ty vás můžou naučit alchymisté naučíte se připravovat lektvary pro vaši potřebu.

Kovářství
Když toto umíte můžete ukovat vlastní mč. Potřebujete jen surovou ocel a kovárnu.