Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návod

Raději jděte na http://www.gothic-rpg.com tam totiž mají ten nejlepší návod jaký jsem kdy na Gothic 2 viděl.

1.Kapitola

Xardasova věž a okolí

Promluvte s Xardasem o všem m ožném až zkončíte tak vyberte celou věž (mříž vedle Xardase otevřete pomocí tlačítka na krbu) a taky přečtěte všechny stojany z knihami přidá vám to exp dohromady můžete přijít na pěkných 175 exp. Před xardasovou věží můžete zahnout doleva a vylézt po skále a tudy se dostat za Xardasovu věž je tam kostra a nějaké dobré věci. Po cestě narazíte na ovci a jezírko vzadu na levo od jezírka je za stromy další mrtvola s věcmi. Tunelem u jezírka se můžete dostat do ůdolí pod Xardasovou věží je tam náš známý Lester. Promluvte s ním a řeknětemu ať to vše řekné také Xardasovi. Za pár dní tam bude spát a Xardas vám dá prsten.
Když půjdete dále po cestě narazíte na dva Goblíny a vpravo jsou truhly a za nimi nějake věci. Dále po cestě narazíte na Banditu když mu řeknete že jste z trestanecké kolonie a nenapadne vá. Za ním je jeskyně s jeho dvěma kámoši a ti by vás teď prohnali. Dále po cestě dojdete k farmně k Lobartově farmě.

Tady můžete plnit hned několik úkolů
Bandité na Lobartově farmě
Na farmně je pastýř Maleth který vám tento ůkol zadá je to nejtěžší úkol na téhle frmě musíte vyřídit bandity ktere jste potkali na cestě sem. Vraťte se tedy zpět k jeskyni a banditovi před ní můžete (pokud jste ho nezabily) říct že o nich sedláci ví, bandita uteče k ohni u kterého byli goblíni a dostanete 50 exp. V jeskyni vyříďte bandity a řekněte to Malethovi a ten vám dá 3 vína a 100 exp.